Nabídka pro firmy

Pro vaši firemní akci vám nabízíme příjemné zázemí naší pivovarské restaurace. K dispozici je vám 30 míst v zadní části, která je komornější, nikoli však zcela stavebně oddělena. Tuto kapacitu je možné navýšit o část navazujících hlavních prostor až na max. 70 míst.

Image module
Pivo jako téma

Jsme tím pravým místem, pokud plánujete své zaměstnance nebo obchodní partnery potěšit skvělým pivem a vynikajícím jídlem jako hlavními body programu. Jeho součástí může být i předem sjednaná prohlídka pivovarského provozu s výkladem. Své hosty můžete také odměnit milým dárkem – některým z našich piv v lahvích. Ty mohou být označeny i vlastní firemní etiketou připomínající vaše setkání v pivovaru.

Pro jistotu upozorňujeme, že z respektu k věrné místní klientele nelze podnik vyhradit celý pro uzavřenou společnost a ze stejných důvodů nelze provozovat ani striptýz, karaoke, reprodukované motivační projevy a jiné výstřednosti.

Naše pivo pod vaší střechou

Pokud pořádáte firemní akci ve vlastních prostorách, nabízíme vám naše piva v sudech jako součást vašeho vlastního cateringu, samozřejmě s možností zapůjčit výčepní zařízení. Také pro tyto akce je možné dodat jako firemní dárky naše piva v lahvích s vaší originální firemní etiketou.

Máte otázky?

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na provoz@kbelskypivovar.cz nebo tel. 773 099 455. Formu pohoštění i další detaily vaší akce můžeme doladit také při osobní schůzce v našem pivovaru.

Těšíme se na vás i vaše hosty.